ОДЕССКАЯ НАЦИОНАЛЬНАЯ АКАДЕМИЯ ПИЩЕВЫХ ТЕХНОЛОГИЙ

ДЛЯ СТУДЕНТІВ  ФАКУЛЬТЕТІВ ТЕХНОЛОГІЇ ВИНА ТА

ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ЗЕРНА І

ЗЕРНОВОГО БІЗНЕСУ

12 вересня 2019 р. для студентів 1 курсу факультетів Технології вина та туристичного бізнесу та Технології зерна і зернового бізнесу лікарями студентської поліклініки №21 та профілакторію ОНАХТ було проведено бесіду з питань профілактики сезонних захворювань (грипу, ГРВІ), гострих кишкових інфекцій та ін.

Профілактика полягає в попередженні розвитку будь якої хвороби. Здоровий спосіб життя передбачає раціональне харчування, оптимальний руховий режим, загартування організму, особисту гігієна, відсутність шкідливих звичок, позитивні емоції, інтелектуальний і моральний розвиток студентів – це запорука гарного настрою та міцного здоров’я.

Коли захворювання вже відбулося, необхідно зробити все, щоб воно протікало якомога легше, уникнути розвитку ускладнень. У разі виникнення захворювання або підозри на захворювання, необхідно звернутися до сімейного лікаря.

Заступник декана факультету ТВтаТБ Афанасьєва Т.М.

Заступник декана факультету ТЗіЗБ Лапінська А.П.