ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ВИХОВНА БЕСІДА ЩОДО ВИВЧЕННЯ РИЗИКІВ, ПОВ’ЯЗАНИХ ІЗ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИМИ ЧИ ПІДОЗРІЛИМИ ПРЕДМЕТАМИ ТА ПРАВИЛ ПОВОДЖЕННЯ З ТАКИМИ ПРЕДМЕТАМИ

В Одеському національному технологічному університеті згідно з Розпорядженням № 54/Р5 від 22.04.2022 р. для здобувачів вищої освіти усіх курсів відбулась виховна бесіда на тему «Вивчення ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними чи підозрілими предметами та правил поводження з такими предметами».

Під час бесіди були розглянуті основні види вибухонебезпечних предметів (вибухові речовини, боєприпаси, піротехнічні засоби, ракети, саморобні вибухові пристрої), визначені ознаки небезпечних районів, показані попереджувальні знаки небезпечних районів,

Слухачів ознайомлено з основними правилами безпечної поведінки та алгоритмом дій цивільних осіб при виявленні вибухонебезпечного або підозрілого предмету, особливостями надання домедичної допомоги постраждалим  цивільною особою та відповідальністю за власні дії відповідно чинному законодавству України.

Факультет технології зерна і зернового бізнесу

старший куратор Делі І.І.

Факультет технології вина та туристичного бізнесу

старший куратор Берегова О.М.

Факультет технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу

старший куратор Вікуль С.І.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 181 «Харчові технології»)

старший куратор Голінська Я.А.

Факультет економіки, бізнесу та контролю

старший куратор Гриньків О.В.

Факультет комп’ютерних систем та автоматизації

старший куратор Гурський О.О.

Факультет низькотемпературної техніки та інженерної механіки

старший куратор Басов А.М.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 241 «Готельно-ресторанна справа»)

старший куратор Коваленко Н.О.

Факультет нафти, газу та екології

старший куратор Мадані М.М.

Факультет комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту

старший куратор Цапенко Л.М.

Факультет менеджменту, маркетингу і логістики

старший куратор Шишко О.Г.

Старший куратор ОНТУ, Мільчева В.В.