ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ВИХОВНА ГОДИНА «STOP БУЛІНГ!»

В Одеському національному технологічному університеті у період з 3 по 10 травня 2022 року провели виховну годину «STOP БУЛІНГ!» з метою ознайомлення студентів з поняттям «булінг», вироблення системи дій при виникненні булінгу у навчальному закладі та розвитку впевненості у собі і психологічної компетентності.

БУЛІНГ – тривалий процес свідомого жорстокого ставлення, агресивної поведінки з метою заподіяння шкоди, викликання страху, тривоги, створення негативного середовища для людини.

Куратори груп розказали здобувачам вищої освіти про адміністративну відповідальність проявів булінгу. Звернули увагу на види булінгу та дали рекомендації як діяти жертві булінгу. Куратори наголосили, що при любих проявах булінгу здобувачі вищої освіти можуть звернутись до свого куратора.

Факультет технології зерна і зернового бізнесу

старший куратор Делі І.І.

Факультет технології вина та туристичного бізнесу

старший куратор Берегова О.М.

Факультет технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу

старший куратор Вікуль С.І.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 181 «Харчові технології»)

старший куратор Голінська Я.А.

Факультет економіки, бізнесу та контролю

старший куратор Гриньків О.В.

Факультет менеджменту, маркетингу і логістики

старший куратор Шишко О.Г.

Факультет низькотемпературної техніки та інженерної механіки

старший куратор Басов А.М.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 241 «Готельно-ресторанна справа»)

старший куратор Коваленко Н.О.

Факультет нафти, газу та екології

старший куратор Мадані М.М.

Факультет комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту

старший куратор Цапенко Л.М.

Старший куратор ОНТУ, Мільчева В.В.