ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

КУРАТОРСЬКА ГОДИНА «МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПРОСВІТИ З ПИТАНЬ МІННОЇ НЕБЕЗПЕКИ І ДОПОМОГИ В ДІЯЛЬНОСТІ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З РОЗМІНУВАННЯМ»

В Одеському національному технологічному університеті на факультеті Економіки, бізнесу і контролю куратором групи ФПБ-16, Шишлюк Вікторією Русланівною була проведена кураторська година присвячена Міжнародному дню просвіти з питань небезпеки і допомоги в діяльності, пов’язаної з розмінуванням.

Земля приховує безліч небезпечних знахідок, наштовхнутися на які можна в найнесподіваніших місцях. Їх активація відбувається від найменшого зовнішнього впливу: удар, тертя, струс, нагрівання. Знання заходів безпеки допоможе уникнути загрози і врятувати життя.

На кураторській годині здобувачів вищої освіти ознайомили з головними правилами мінної безпеки. Їх знання допоможе зберегти власне життя і вберегти близьких від біди.

Старший куратор ф-ту ЕБіК, Ольга ГРИНЬКІВ