ТЕМАТИЧНІ ВИХОВНІ БЕСІДИ НА ТЕМУ: «ВИЗНАЧЕННЯ АДМІНІСТРАТИВНОГО ПРАВОПОРУШЕННЯ»

4 травня 2022 року для студентів ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ, в рамках роботи «Правове виховання в ОНТУ» були  проведені тематичні виховні бесіди на тему : «Визначення адміністративного правопорушення»

Тематичну бесіду провела доц. кафедри ФіП, Шевченко Г.А.

Під час проведення тематичної бесіди, студенти дізналися, що :

На  відміну від злочинів, відповідальність за які регламентується Кримінальним кодексом України, адміністративні правопорушення не завдають значної шкоди суспільству і не несуть в собі небезпеку того рівня, що передбачає кримінальне законодавство. Окремі види протиправних дій можуть відноситись як до адміністративних порушень, так і до злочинів, в залежності від ступеня завданих збитків та інших умов. Наприклад, крадіжка майна, порушення авторських прав, використання зброї тощо.

Відповідальна за  правове виховання  студентів ОНТУ , доцент каф.ФіП,  канд. юридичних наук    Орлова В.О.