ВІДКРИТА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА НА ТЕМУ: «26 КВІТНЯ – 170 РОКІВ ІЗ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЙОСИПА ТИМЧЕНКА (1852-1924), МЕХАНІКА-ВИНАХІДНИКА У ГАЛУЗІ КІНО» НА ФАКУЛЬТЕТІ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ХАРЧУВАННЯ І РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ

26 квітня 2022 року відбулась відкрита кураторська година асистента кафедри готельно-ресторанного бізнесу присвячена 170-річчю із дня народження Йосипа Тимченко (1852-1924), механіка-винахідника у галузі кіно.

Вклад видатного українця неоціненний у багатьох галузях науки –  механіки, метеорології, мікрохірургії та кінематографі.  Під час кураторської години присутні змогли ознайомитись з кадрами фільму «Вершник», де було вперше продемонстровано зображення людей, що рухаються.

Після доповіді, присутні відмітили величезний вклад Йосипа Тимченка у розвиток української науки.

Старший куратор ф-ту ІТХіРГБ, Наталія Коваленко