КОНКУРС: «КРАЩИЙ ФОТОГРАФ ТА ХУДОЖНИК ОНТУ»

Не дивлячись на те, що для нас всіх зараз досить складний час, Студрада ОНТУ вирішила провести раніше запланований конкурс: «Кращий фотограф та художник ОНТУ».  У конкурсі взяли участь 15 студентів у рубриці «Найкращий фоторгаф» і 6 у рубриці «Найкращий художник».

25-26 квітня відбулось фінальне голосування за допомогою Google Forms. За результатами голосування:

-кращим художником стала Серебрянська Віта Дмитрівна, студентка 1 курсу, факультету ТВіТБ, набравши 47 балів із 103 можливих;

-кращим фотографом став Геращенко Олександр Євгенович, студент 2 курсу, факультет ІТХіРГБ, набравши 26 балів із 103 можливих, не дивлячись на те що Олександр є головою Студради факультету ІТХіРГБ, він є і талановитим фотографом.

Студенти  нагороджені сувенірами з символікою ОНАХТ.

Дякуємо всім учасникам, за те що прийняли участь у конкурсі! Бажаємо всім натхнення і творчих звершень!

Студрада ОНТУ