ЗУСТРІЧ СТУДРАДИ ОНТУ З АДМІНІСТРАЦІЄЮ

5 квітня пройшла  робоча зустріч з ректором Одеського національного технологічного університету Єгоровим Богданом Вікторовичем.

Обговорили нагальні питання щодо особливостей навчання студентів у цей складний період.  Усі студенти, що не змогли приступити до навчання, зможуть навчатися за індивідуальним планом.

Тим, хто не зможе вчасно пройти кваліфікаційну атестацію, захистити дипломні проекти або кваліфікаційні магістерські роботи буде надана така можливість зробити це протягом 2022/2023 навчального року.

Саме цим підтверджується студентоцентрований підхід у стінах нашої alma-mater.

7 квітня пройшла робоча зустріч з проректором з науково-педагогічної та виховної роботи, соціальних питань, оздоровлення і спорту Кананихіною Оленою Миколаївною. Під час якої студентське самоврядування отримало психологічну підтримку, обговорили план роботи на найближчий місяць. Також обговорили питання щодо соціальних виплат. Усі соціальні студенти отримують назначені їм виплати та отримуватимуть і надалі.

Дякуємо адміністрації університету за міцний зв’язок у цей складний час!

Студрада ОНТУ