ІНФОРМАЦІЙНІ БЕСІДИ НА ТЕМУ: ПОНЯТТЯ «СОЦІАЛЬНА ТА ПРАВОВА ДЕРЖАВА ЯК ПОЛІТИЧНА ОРГАНІЗАЦІЯ СУСПІЛЬСТВА»

20 квітня 2022 року для студентів Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи «Правове виховання в ОНТУ» була  проведена інформаційні бесіди на тему: Поняття « Соціальна та правова держава як політична організація суспільства

Інформаційну бесіду провела доц. кафедри ФіП, Орлова В.О.

Під час проведення бесіди, студенти дізналися, що : Соціальна правова держава – це політична організація суспільства, у якому право пов’язує і підкоряє собі державну владу, а основні права особи та її соціальна безпека складають зміст свободи, заснованої на законах, які приймаються і піддаються зміні законним шляхом.

Відповідальна за  правове виховання  студентів ОНАХТ , доцент каф.СФіП,  канд. юридичних наук    Орлова В.О.