ЛЕКЦІЯ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ НА ТЕМУ: ««ІСТОРІЯ ОДЕСИ В ФОТОГРАФІЯХ» НА ФАКУЛЬТЕТІ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ХАРЧУВАННЯ І РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

19 квітня 2022 року на факультеті Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи Інституту культури і мистецтв, була проведена онлайн лекція-презентація «Історія Одеси в фотографіях», зав. кафедри БЖД та дизайну к.т.н., доц. Фесенко О.О.

За допомогою фотографій лектор організувала цікаву та пізнавальну подорож найвідомішими вулицями й площами старої та сучасної Одеси.

Присутні змогли дізнатись, як виникали та як змінювались скрізь сторіччя назви вулиць нашого старовинного міста, які унікальні пам’ятки архітектури зберіглись на них до нашого часу. Також учасники заходу змогли побачити як за назвами вулиць можна відслідкувати не тільки історію міста, а й історію  всієї  країни.

На лекції були присутні студенти факультетів ІТХ і РГБ, А та Р, а також  викладачі кафедри БЖД та дизайну.

Безніс П.М., відповідальна за роботу Інституту культури і мистецтв ОНАХТ на факультеті ІТХ і РГБ