ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ «НАЦІОНАЛЬНА КУЛЬТУРА В СУЧАСНІЙ УКРАЇНІ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ НАФТИ, ГАЗУ ТА ЕКОЛОГІЇ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

8 квітня 2022 року на факультеті нафти, газу та екології Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи Інституту культури і мистецтв, була проведена лекція Лапардіна М.І., к.т.н., доцента кафедри нафтогазових технологій, інженерії та теплоенергетики на тему: «Роль мистецтва в еволюції людини».

У ході лекції студенти дізналися про сучасне мистецтво України. Слухачами були студенти факультету нафти, газу та екології.

Кондратенко І.П., ст. викладач, відповідальна за роботу Інституту культури і мистецтв на факультету нафти, газу та екології ОНАХТ