КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ: «РОЛЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ В УКРАЇНІ»

30 березня 2022 року для студентів Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи «Правове виховання в ОНТУ» був проведений круглий стіл на тему: «Роль Верховної Ради в Україні». Круглий стіл провела доц. кафедри ФіП, Черняк Г.А.

Під час проведення круглого столу, студенти дізналися, що :Функції Верховної Ради України співвідносяться з її повноваженнями як загальне й конкретне. Акцентовано увагу, що стосовно функцій самої держави їх характер є похідним. Доведено, що ефективність діяльності Верховної Ради України досягається відсутністю дублювання повноважень унаслідок:

1) чіткого визначення законодавством меж повноважень;

2) високого рівня правової культури;

3) традицій діяльності в цій сфер..

Відповідальна за  правове виховання  студентів ОНАХТ , доцент каф.СФіП,  канд. юридичних наук    Орлова В.О.