ІНСТРУКТАЖ «У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ»

01 березня 2022 року в Одеському національному технологічному університеті на всіх факультетах був проведений інструктаж: «У разі надзвичайної ситуації або війни».

Будь-яка криза змінює наше повсякденне життя. Коли стається надзвичайна ситуація, прості речі, до яких ми звикли, швидко можуть стати недоступними. В сучасному світі, окрім військової загрози, поширилися атаки на критичну інфраструктуру, транспорт, IT-систему, комунікації тощо. Наприклад, в результаті атак можуть виникнути проблеми з медичними послугами, системами зв’язку та електропостачання. Україна протистоїть російській агресії, тривають військові дії на території нашої держави. Російська агресія не обмежується фізичною присутністю окупаційних військ. Ворог здійснює атаки в інформаційному просторі, намагаючись послабити нашу здатність чинити опір. Саме в цьому і полягає «гібридність» війни, яку веде проти нас Росія, адже у протистоянні задіяні всі сфери соціально-політичного життя.

Студенти ознайомилися з інструкцією, як поводити себе у разі настання надзвичайної ситуації або війни.

Куратори розказали студентам як зібрати тривожну валізу, що необхідно взяти з собою насамперед.

Старший куратор ОНТУ, Мільчева В.В.