Шановні студенти і викладачі Одеської національної академії харчових технологій!

Вчора ми провели позачергове засідання ректорату академії, одним із питань якого було визначення можливості подальшого проведення навчального процесу у дистанційному режимі. Після опитування студентів з’ясувалось, що біля 30% з них мають проблеми зв’язку та доступу до інтернет. За словами Голови студентської ради Академії Дар’ї Бондарчук студентам важко зосередитись на засвоєнні матеріалу. Враховуючи думку студентів і викладачів, а також рекомендації Міністерства освіти і науки України, Академія оголошує двотижневі канікули, починаючи з 28 лютого 2022 року. Дякую всім за оперативний зворотній зв’язок! Всі важливі рішення ми приймаємо разом. Саме в цьому сила нашого колективу. Ректоратом також прийнято рішення щодо інформаційного чергування (година в zoom) ректора, проректорів, деканів і керівництва приймальної комісії для відповіді на запитання студентів, викладачів та абітурієнтів. Слідкуйте за новинами нашого сайту. Шановні студенти, підтримуйте зв’язок зі своїми старостами і деканами. Перемога буде за нами! Бажаю всім Миру!

Ректор Богдан ЄГОРОВ