ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: « ЧИ ЛАТИНА НАСПРАВДІ ВМЕРЛА?» НА ФАКУЛЬТЕТІ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ХАРЧУВАННЯ І РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

21 лютого 2022 року на факультеті Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу Одеського національного технологічного університету, в рамках роботи Інституту культури та мистецтв, в дистанційному режимі проведено лекцію на тему: «Чи латина насправді вмерла?».

У заході взяли участь викладачі та студенти академії – 18 учасників. Розглядалося питання про використання в сучасному світі однієї з найвідоміших мертвих мов – латинської. Представлений відеоматеріал ознайомив присутніх з історією латинської мови, перебігом її розвитку протягом тисячоліть та сферами використання латинської мови.

Відповідальна за роботу Інституту культури та мистецтв на факультеті ІТХіРГБ, викл. Безніс П.М.