КУРАТОРСЬКА ГОДИНА «16 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ЄДНАННЯ» НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИНА ТА ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ

В Одеському національному технологічному університеті протягом 16 – 17 лютого 2022 року  на факультеті технології вина та туристичного бізнесу кураторами була проведена кураторська година «16 лютого – День Єднання».

Куратори розповіли студентам, що на тлі повідомлень, що 16 лютого цього року може відбутися повномасштабне вторгнення Росії в Україну, Президент Володимир Зеленський своїм указом оголосив цей день Днем єднання. Відповідний указ глава держави видав напередодні, 14 лютого. В цьому указі У президентському указі №53/2022 від 14 лютого 2022 року йдеться, що День єднання оголошено для посилення консолідації українців, зміцнення їхньої стійкості на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

В цей день в усіх населених пунктах підняті державні прапори України, о 10:00 вся країна виконала державний гімн України, провели численні публічних заходів задля демонстрації єднання українців – і в Україні, і за її межами.

Україна єдина!

Групи ПВ-32, ТК-36, БІО-28  куратори Берегова О.М., Ляпіна О.В.

Група ТВКП-31, куратор Сугаченко Т.С.

Старший куратор факультету ТВтаТБ, Берегова О.М.