ЗАГАЛЬНОАКАДЕМІЧНА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА «ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ»

В Одеському національному технологічному університеті проведено  кураторську годину, присвячену Дню пам’яті героїв небесної сотні.

Цей день в Україні відзначають щорічно 20 лютого згідно з Наказом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». Цього дня вшановуємо пам’ять тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Відповідно до Дня Героїв Небесної Сотні в академічних кураторських групах було проведено заходи з ушанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини.

Факультет технології зерна і зернового бізнесу

старший куратор Делі І.І.

Факультет технології вина та туристичного бізнесу

старший куратор Берегова О.М.

Факультет технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу

старший куратор Вікуль С.І.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 181 «Харчові технології»)

старший куратор Голінська Я.А.

Факультет економіки, бізнесу та контролю

старший куратор Гриньків О.В.

Факультет комп’ютерних систем та автоматизації

старший куратор Гурський О.О.

Факультет низькотемпературної техніки та інженерної механіки

старший куратор Басов А.М.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 241 «Готельно-ресторанна справа»)

старший куратор Коваленко Н.О.

Факультет нафти, газу та екології

старший куратор Мадані М.М.

Факультет комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту

старший куратор Цапенко Л.М.

Факультет менеджменту, маркетингу і логістики

старший куратор Шишко О.Г.

Старший куратор ОНТУ, Мільчева В.В.