КУРАТОРСЬКА ГОДИНА «МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ»

В Одеському національному технологічному університеті в усіх групах 1-3 курсів проведено кураторську годину, присвячену Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту» в режимі Zoom-конференції.

Голокост – слово, наскрізь просякнуте кров’ю і болем декількох поколінь людей, які колись жили на території України. Знайти сім’ю, якої не торкнулася трагедія, пам’ять про яку навіки запечатана в історії нашої країни, складно.

Цим терміном називають винищення німецькими нацистами євреїв, а також поляків, циган, радянських військовополонених, гомосексуалів та інших людей.

Для проведення тортур і страти нацисти будували концентраційні табори, найвідомішим з яких вважається Освенцим. Всього під час Голокосту загинуло близько 6 мільйонів євреїв. У Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту ми вшановуємо всіх невинно вбитих нацистами людей під час геноциду. Відзначається він щорічно 27 січня.

День пам’яті жертв Голокосту – історія геноциду євреїв.

Попри те, що Голокост відбувся у 1933-1945 роках, вшанування пам’яті жертв цих трагічних подій розпочалося лише у ХХІ столітті, коли Генеральна Асамблея ООН 1 листопада 2005 року прийняла резолюцію № 60/7. Починаючи з 2012 року, відповідно до постанови Верховної Ради України від 5 липня 2011 року «Про 70-річчя трагедії Бабиного Яру» Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту відзначається і в Україні.

Факультет технології зерна і зернового бізнесу

старший куратор Делі І.І..

Факультет технології вина та туристичного бізнесу

старший куратор Берегова О.М.

Факультет технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу

старший куратор Вікуль С.І.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 181 «Харчові технології»)

старший куратор Голінська Я.А.

Факультет економіки, бізнесу та контролю

старший куратор Гриньків О.В.

Факультет комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту

старший куратор Цапенко Л.М.

Факультет низькотемпературної техніки та інженерної механіки

старший куратор Басов А.М.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 241 «Готельно-ресторанна справа»)

старший куратор Коваленко Н.О.

Факультет менеджменту, маркетингу і логістики

старший куратор Шишко О.Г.

Старший куратор ОНТУ, Мільчева В.В.