ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «БІОЛОГІЧНА СКАРБНИЦЯ ЧОРНОГО МОРЯ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ТОВАРОЗНАВСТВА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ І ПРОДОВОЛЬЧОГО БІЗНЕСУ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

14 лютого 2022 року доцент кафедри технології м’яса, риби і морепродуктів Кушніренко Надія Михайлівна провела лекцію на тему: «Біологічна скарбниця Чорного моря» в Одеському національному технологічному університеті.

Слухачами лекцій були проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, соціальних питань, оздоровлення і спорту, куратори та студенти  групи ТМ-21, ТМ-22 та ТМ-32. Кількість слухачів  – 18 осіб.

Лектором було розглянуто характеристику, рельєф дна, геологічне минуле Чорного моря, розміри та геологічні особливості.

Лектор охарактеризувала загальну характеристику основних життєвих форм і видів, які існують в Чорному морі, навела основні промислові види риб, реліктових видів риб і екзотів, цікаві факти про незвичайних риб та ссавців.

Така цікава та сучасна тема лекції мала відклик у слухачів та кураторів, проректор надала пропозицію про проведення лекції у абітурієнтів та студентів технікумів.

к.т.н. Смокова Т.М., відповідальна по Інституту культури та мистецтв факультету ТтаТХПіПБ.