ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «РОЛЬ КОМБІКОРМІВ У СУЧАСНОМУ ТВАРИННИЦТВІ, ПТАХІВНИЦТВІ, РИБНИЦТВІ» НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗЕРНА І ЗЕРНОВОГО БІЗНЕСУ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

17 лютого 2022 року на факультеті Технології зерна і зернового бізнесу, в рамках роботи Інституту культури та мистецтв, була прочитана лекція на тему: «Роль комбікормів у сучасному тваринництві, птахівництві, рибництві», доцентом кафедри технології зерна і комбікормів Вороною Н.В.

На лекції студенти дізналися про роль комбікормів для одержання тваринницької продукції, конверсію корму як показника, який враховує витрати комбікормів на отримання одиниці тваринницької продукції при визначенні зоотехнічної ефективності комбікормів. Також було наведено цікаву інформацію про панораму «комбікормового світу».

Загальна кількість присутніх на заході – 28 учасників, серед яких студенти і викладачі ОНТУ.

Відповідальна за роботу ІКМ на факультеті ТЗіЗБ, викл. Немченко Г.В.