ЗАГАЛЬНОАКАДЕМІЧНА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА  «ДЕНЬ СОБОРНОСТІ І СВОБОДИ УКРАЇНИ»

В Одеському національному технологічному університеті проведено  в академічних групах єдину кураторську годину, присвячену дню Соборності і Свободи України в режимі zoom-конференції.

Старшими кураторами та кураторами академічних груп було підготовлено матеріал, мета якого сформувати інтерес до подій  українського народу, виховувати моральні якості, почуття патріотизму.

Під час проведення кураторських годин були розглянуті історичні моменти в житті України, а саме одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити – День Соборності України. Основні моменти обговорювались зі здобувачами, у тому числі важливу історичну подію, що відбулася 22 січня  1919 року – проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Факультет технології зерна і зернового бізнесу

старший куратор Делі І.І.

Факультет технології вина та туристичного бізнесу

старший куратор Берегова О.М.

Факультет технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу

старший куратор Вікуль С.І.

Факультет економіки, бізнесу та контролю

старший куратор Гринків О.В.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 181 «Харчові технології»)

старший куратор Голінська Я.А.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 241 «Готельно-ресторанна справа»)

старший куратор Коваленко Н.О.

Факультет низькотемпературної техніки та інженерної механіки

старший куратор Басов А.М.

Факультет комп’ютерних систем та автоматизації

старший куратор Гурський О.О.

Факультет нафти, газу та екології

старший куратор Мадані М.М.

Факультет комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту

старший куратор Цапенко Л.М.

Факультет менеджменту, маркетингу і логістики

старший куратор Шишко О.Г.

Старший куратор ОНТУ, Мільчева В.В.