Благодійна акція студради ОНТУ

Студрада ОНТУ вирішила поставити фінальну крапку у роботі студради в 2021 році у вигляді благодійної поїздки до дитячого будинку «Перлинка». На вихованні в цьому закладі 25 дітей-сиріт.  Кошти на благодійність студрада збирала протягом першого семестру 2021-2022 навчального року.  В благодійній акції взяли участь студенти всіх факультетів, зокрема студенти факультету ММіЛ провели лотерею та гру «Життєвий капітал», студенти факультету ТВтаТБ – кіносеанс. Не дивлячись, що зараз карантин, і було досить складно залучити студентів до цієї акції, нам все-таки вдалося зібрати 8500 грн. Ми закупили канцелярію, засоби гігієни, фрукти та солодкі подарунки.  25 дітей-сиріт відчули свято завдяки чуйним серцям наших студентів та викладачів. Студрада планує не зупинятися на цій акції та продовжити добрі справи і у 2022 році.

Дуже дякуємо всім, хто долучився до цієї акції!

Студрада ОНТУ