Онлайн зустріч студради ОНТУ та НУБіП

6 листопада о 17.00 в Zoom, відбулася зустріч між Студентською Радою Одеського Національного Технологічного Університету та Студентською Організацією Національного Університету Біоресурсів та Природокористування України (м. Київ).

Студентська Рада ОНТУ та Студентська організація НУБіП обговорили важливі теми, поділились досвідом проведення заходів та способами мотивації студентів до навчання та громадської діяльності.

В рамках співпраці студради ОНТУ та керіництва університету, кожний очільник студради факультету, декан та заступник декана зустрілись в Zoom задля обговорення результатів зустрічі з студентською організацією НУБіП, порушилися наступні питання:

-мотивація студентів до роботи в студраді закладу вищої освіти;

-адаптація роботи студради до карантинних умов;

-співпраця студентського самоврядування з адміністрацією факультетів та ЗВО.

В ході обговорень  було з’ясовано, що  тісна співпраця з адміністрацією навчального закладу та деканами факультетів дуже важлива. І тільки в результаті активної спільної роботи ми зможемо зробити навчання більш якісним, та в цілому вивести студентське життя на вищий рівень.

Студрада ОНТУ