СТУДЕНТСТВО ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ – ПРОТИ КОРУПЦІЇ!

9 грудня   студентською Радою  ОНАХТ   був  проведений  Форум,  присвячений Міжнародному дню боротьби з корупцією.

Для обговорення цієї важливої теми зібрались : ректор  Б.В. Єгоров, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, соціальних питань, оздоровлення і спорту О.М.  Кананихіна, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи  Ф.А.  Трішин,  декани  факультетів, голова ради з гуманітарної освіти та виховання ОНАХТ А.О. Соловей  та представники самоврядування факультетів.

В формі діалогу кожен мав змогу висловити свою думку та ставлення щодо корупції, а також запитати ректора  та отримали конструктивні відповіді.

Позиція  студентських лідерів  була сформульована чітко – корупція, це явище, яке руйнує наше щасливе майбутнє,  проте в нашій країні свідомих людей, які поважають себе та запобігають поширенню корупцію, все ж більше, і  ми будемо вирішувати дану проблему.

Наше майбутнє –  в наших руках!

Молодіжний проректор з виховної роботи                     Руслана ЧУДІК