КУРАТОРСЬКА ГОДИНА ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС НА ФАКУЛЬТЕТІ МЕНЕДЖМЕНТУ, МАРКЕТИНГУ І ЛОГІСТИКИ

В Одеському національному технологічному університеті на факультеті Менеджменту маркетингу і логістики у період з 29 листопада по 3 грудня відбулися зустрічі з кураторськими групами присвячені 14 грудня – дню, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Насамперед, це день мужніх та самовідданих людей, які у 1986 році прийняли доленосний виклик, щоб захистити не тільки Україну, але й усе людство від руйнівного впливу зруйнованого внаслідок аварії на Чорнобильської АЕС 4-го енергоблоку.

Куратор Донець Л.Я.

Група ЕМ-361 куратор Левчук Ю.С.

Група ЕМ-373 куратор Дроздова В.А.

Група ЕМ-391 куратор Соколюк К.Ю.

Старший куратор факультету ММіЛ, Мільчева В.В.