ВІДВІДУВАННЯ МУЗЕЮ-ЗАПОРІЗЬКА СІЧ СТУДЕНТАМИ ФАКУЛЬТЕТЕ НАФТИ, ГАЗУ ТА ЕКОЛОГІЇ

30 листопада 2021 року студенти 1, 2 та 3 курсу факультету НГтаЕ відвідали онлайн екскурсію музею-Запорізька Січ. Історико-культурний комплекс Запорізька Січ – це узагальнений образ козацьких укріплень с детальним відтворенням влаштування козацьких січей, які існували у XVІ-XVIII ст.

Студенти побачили внутрішній простір Січі облаштований згідно козацьких традицій: зведені козацькі курені, кузня, гончарня, корчма та грецька хата для прийму послів. В центрі розміщені церква та майдан.

Спеціальні експозиції розповідають про традиційні промисли Запорозьких козаків, головним з яких було рибальство, а також про козацький побут. Центральною спорудою Січі є діюча Церква Покрови Пресвятої Богородиці, у якій проводяться традиційні богослужіння, обряди вінчання та хрестини.

Старший куратор факультету НГ та Е               Марія МАДАНІ