КУРАТОРСЬКІ ГОДИНИ  НА ТЕМУ: «ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ» ФАКУЛЬТЕТ КОМП`ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ, ПРОГРАМУВАННЯ ТА КІБЕРЗАХИСТУ

Щороку у четверту суботу листопада Україна та весь цивілізований світ вшановують роковину Голодомору 1932-1933 років. В усіх населених пунктах нашої держави відбудуться заходи до Дня пам’яті жертв геноциду Українського народу.

З метою гідного вшанування загиблих від геноциду Українського народу, вчиненого тоталітарним сталінським режимом на факультету комп`ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту кураторами були проведені зустрічі зі студентами з даної тематики. Обговорено архівні документи, фотоматеріали, твори мистецтва, книжкові виставки, презентації видань та інші пов’язані з Голодомором історичні матеріали.

Бобрикова И.С.- гр.533 Барабаш Т.Н. – гр.511

Владімірова В.Б.. гр. 333