Благодійна акція

Просимо Вас долучитися до благодійної допомоги важкохворим дітям з інвалідністю та разом з нами, подарувати справжнє Новорічне Дивосиротам та напівсиротам з усієї України!

Наразі, під опікою нашої благодійної організації – три тисячі хворих дітей з різних куточків України, які з нетерпінням чекають на день Св.Миколая, Новий Рік та Різдво Христове! Діти, неймовірно чутливо відносяться до новорічних свят і безмежно вірять, що Святий Миколай, ніколи не залишить їх і обов’язково завітає із смачним та корисним подарунком!

Список можливих подарунків до свят :

• Солодкі новорічні подарунки (натуральні цукерки, сухофрукти);
  • Дитячі набори посуду (з бамбуку, з пресованої пшениці тощо):
  • Дитячі термоси ;
  • Новий дитячий одяг від 1 до 16 років ;
  • Все для розвитку (ігри для дрібної моторики, набори для творчості, іграшки для тактильного контакту, музичні та сенсорні ігри);
  • Дитяче харчування (каші, пюре, соки, печиво, чай та інше);
  • Засоби гігієни (підгузки, одноразові пелюшки, вологі серветки, ватні диски та палички, зубні пасти та щітки, шампуні, туалетний папір);
  • Фрукти, соки тощо.

Реквізити

БО “БФ “ЄДНАННЯ СПІЛЬНОТИ”

П/р: UA703052990000026006005002679