ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ:  «ПРАВОСВІДОМІСТЬ І ПРАВОВА КУЛЬТУРА. ПРАВОВА ПОВЕДІНКА»

30 листопада  2021 року для студентів Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи «Тиждень права ОНАХТ» була проведена лекція на тему«Правосвідомість і правова культура. Правова поведінка» Лекцію провела доц. кафедри СФіП, канд. політичних наук Мордовец М.В.

Під час проведення круглого столу, студенти дізналися, що правова культура особи характеризує рівень правової соціалізації члена суспільства, ступінь засвоєння і використання ним правових начал державного і соціального життя. Правова культура особи означає не тільки знання і розуміння права, а й правові судження щодо нього як про соціальну цінність, і головне — активну роботу з його здійснення, зі зміцнення законності і правопорядку. Іншими словами, правова культура особи — це її позитивна правова свідомість у дії. Вона включає перетворення особою своїх здібностей і соціальних якостей на підставі правового досвіду.

Відповідальна за  правове виховання  студентів ОНАХТ , доцент каф.СФіП,  канд. юридичних наук    Орлова В.О.