КУРАТОРСЬКА ГОДИНА ПРИСВЯЧЕНА ДНЮ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ,  на ФАКУЛЬТЕТі ЕКОНОМІКИ, БІЗНЕСУ І КОНТРОЛЮ

В Одеському національному технологічному університеті, на факультеті економіки, бізнесу і контролю протягом 22-29 листопада 2021 року в усіх  групах 1-3 курсів проведено  кураторську годину, присвячену Дню Гідності та Свободи.

Куратори розповіли студентам, день Гідності та Свободи – свято, яке заснували в 2014 році за указом Петра Порошенка,  відзначають  щорічно 21 листопада. Встановлено його на честь Помаранчевої революції 2004 року і Революції Гідності 2013 року. Ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

ФЕБ –101 а (куратор  Дідух С. М. )

ФЕБ –131а; ФЕБ–132С куратор Баранюк Х. О.

ФЕБ–201;ФЕБ–102С (куратор Крупіна С.В.)

ФЕБ -231  (  куратор Тарасова О. В.)

ФЕБ–301;ФЕБ-302(куратор Яблонська Н. В.)

ФЕБ – 331 (куратор  Стасюкова К.В.)

Старший куратор факультету Економіки, бізнесу і контролю       Ольга ГРИНЬКІВ