ЄДИНА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА НА ТЕМУ «ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ» НА ФАКУЛЬТЕТІ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ ТА АВТОМАТИЗАЦІЇ

17, 18 та 21 листопада на факультеті комп’ютерних систем та автоматизації пройшли кураторські години, як ZOOM- конференції, присвячені «Дню Гідності та Свободи». Для студентів 1-го курсу факультету, 18 листопада 2021 року пройшла кураторська година на означену тему. У заході прийняли участь 19 студентів 1-го курсу факультету комп’ютерних систем та автоматизації, груп А-10, А-11, АЕМ-10.

Для студентів 2-го курсу груп АЕМ-20, А-20 кураторську годину на тему: «День Гідності та Свободи» проводили куратори Розіна Є. Ю., Галіулін А.А. та Світий І.М.

Для студентів 3-го курсу груп А30, А31, Ат10, Ат11 відповідну годину проводили куратори Габуєв К. та Гонгало В. Кураторами факультету були представлені короткометражні документальні фільми, присвячені «Помаранчевій революції» та Революції Гідності.

гр. АЕМ-20, куратор Розіна Є.Ю.,

гр. АЕМт 10, куратор Галіулін А.А.

гр. А10, А11 куратор Черевко Є.В

гр. АЕМ-10, куратор Ревенюк Т.А.

гр.. А20, А21 куратор Світий І.М.

Старший куратор факультету КС та А Олександр ГУРСЬКИЙ