ЄДИНА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА НА ТЕМУ: «21 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ» НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИНА ТА ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ

В Одеській національній академії харчових технологій на факультеті технології вина та туристичного бізнесу протягом 15 – 24 листопада 2021 року кураторами груп була проведена єдина кураторська година на тему: «21 листопада – День гідності та свободи».

Куратори розповіли студентам про історію цієї дати, що 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Цей день є наступником свята Дня Свободи, що відзначалося 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 2005 – 2011 роках та було скасоване Віктором Януковичем. Днем свята обране 21 листопада – дата одразу двох визначних для України подій: президентських виборів 2004 року, які стали початком Помаранчевої революції, та початку Євромайдану.

Традиційно цього дня люди поминають загиблих під час Революції Переваги, приносять квіти і лампадки до пам’ятних місць, організовують виставки та акції.

Пам’ятаємо!

Групи БІО-18, БІО-28, ХТ-22, куратор Нікітчіна Т.І.

Група ТВ-31, куратор Сугаченко Т.С.

Група МТ-23, куратор Воскресенська О.В.

Групи ТВ-11, ТВс-31, куратор Мирошніченко О.М.

Група БІО-28, куратор Воловик Т.М.

Групи МТ-33, Т-34, куратор Крупіца І.В.

Групи ТК-36, ПВ-32, куратор Берегова О.М.

Група ТВ-21, куратор Мельник І.В.

Берегова О.М., старший куратор факультета ТВтаТБ