ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «БРАМА ПЕКЛА» РОДЕНА: ШЕДЕВР ЧИ ТВОРЧА НЕВДАЧА?» НА ФАКУЛЬТЕТІ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ  ХАРЧУВАННЯ І РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

18     листопада  2021 року на факультеті Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу Одеського національного технологічного університету, в рамках роботи Інституту культури і мистецтв, була проведена онлайн-лекція викладача кафедри іноземних мов Віктора Турецького  на тему: «Брама пекла» Родена: шедевр чи творча невдача?».

Під час лекції присутнім було запропоновано познайомитися з історією створення скульптурно-декоративної композиції Огюста Родена «Брама пекла», дізнатися про історико-культурні корені твору. Лектор розповів, яке місце «Брама пекла» займала у загальному творчому доробку скульптора. Крім зазначеної композиції, присутні мали можливість побачити й інші твори Родена.

На лекції були присутні 22 особи: студенти факультету ІТХіРГБ,  та викладачі академії.

Відповідальна за роботу Інституту культури та мистецтв ОНТУ на факультеті ІТХіРГБ, Безніс П.М.