КРУГЛИЙ СТІЛ:  «ЗЛОЧИН І КАРА»

22 листопада   2021 року для студентів Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи «Тиждень права ОНАХТ» був проведений круглий стіл«Злочин і кара»

Круглий стіл провела доц. кафедри СФіП, канд. юридичних наук Орлова В.О.

Під час проведення круглого столу, студенти дізналися, що Суспільство завжди намагається жити за встановленими правилами, проте немає жодної людської спільноти, у якій би такі правила не порушувалися. Часто такі порушення мають дріб’язковий характер — наприклад, запізнення учня на урок, перехід дороги за межами пішохідного переходу, а іноді є надзвичайно небезпечними, як-от крадіжка чи вбивство людини. Незначні порушення носять назву проступок. Відносини, пов’язані зі вчиненням людьми суспільнонебезпечних діянь та визначенням відповідальності за їх вчинення регулює кримінальне право, а самі ці діяння називаються злочинами.

Відповідальна за  правове виховання  студентів ОНАХТ , доцент каф.СФіП,  канд. юридичних наук  Орлова В.О.