ТЕМАТИЧНІ ВИХОВНІ БЕСІДИ НА ТЕМУ: « ВИБОРЧА СИСТЕМА І ВИБОРЧИЙ ПРОЦЕС»

17 листопада  2021 року для студентів Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи «Тиждень права ОНАХТ» була проведена тематична виховна бесіда на тему«Виборча система і виборчий процес».

Бесіду провела Молодіжний ректор  ОНАХТ, Дарія Бондарчук

Під час проведення бесіди, студенти дізналися, що виборча це система сукупність правил і законів, що забезпечують певний тип організації влади, участь суспільства у формуванні державних, представницьких, законодавчихсудових і виконавчих органів, вираження волі тієї частини населення, яка за законодавством вважається достатньою для визначення результатів виборів легітимними. Виборча система є одним з центральних та ключових елементів виборчого права.

Відповідальна за  правове виховання  студентів ОНАХТ , доцент  каф.СФіП,  канд. юридичних наук              Орлова В.О.