КРУГЛИЙ СТІЛ: «ПРАВОСУДДЯ. СУДОВА СИСТЕМА УКРАЇНИ»

17 листопада  2021 року для студентів Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи «Тиждень права ОНАХТ» був проведений круглий стілПравосуддя. Судова система України.

Круглий стіл провела доц. кафедри СФіП, канд. історичних наук Мамроцька О.А.

Під час проведення круглого столу, студенти дізналися, що Конституційний Суд України є єдиним органом конституційної юрисдикції в Україні. Конституційний Суд України не входить до системи судів загальної юрисдикції. Пріоритетним напрямком діяльності Конституційного Суду є здійснення конституційного судочинства в Україні. Втім, це не єдина функція суду, також виділяють функції конституційного контролю та офіційного тлумачення законодавства.

Відповідальна за  правове виховання  студентів ОНАХТ , доцент каф.СФіП,  канд. юридичних наук  Орлова В.О.