«Studroom — твоє студентське право»

Молодіжна громадська організація «Українські Студенти за Свободу»‎ запрошує Вас ознайомитись з інформацією про безкоштовний онлайн-лекторіум для студентів — «Studroom — твоє студентське право»‎, що відбудеться 20-21 листопада. На проєкті спілкуватимемось про роль студентства в історії України, про ментальне здоров’я студентів, про студуряд як потужний механізм змін в університеті.

Просимо поширити інформацію про нього серед студентської молоді (академічних груп, органи самоврядування).

На проєкті будуть:

Лекції про роль студентства у творенні історії України

Воркшопи по механізмах боротьби за студентські права

Дискусії та обмін досвідом від студурядів КНУ, УКУ, ЛНУ

Лайфхаки щодо боротьби зі стресом від навчання

Ознайомлення з методами покращення рівня освіти в Україні та зменшення корупції і харасменту

Подія відбуватиметься ОНЛАЙН!

Реєстраційна форма учасника: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdLz2RfmIL_nELvxaTsJ0BLTDzDz97fdjfjk2YpY2vSmoCPHQ/viewform

Дедлайн реєстрації : 19 листопада 15:00