ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «ПОНЯТТЯ І ВИДИ ЮРИДИЧНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ»

11 листопада 2021 року в коледжі Промислової автоматики та інформаційних технологій Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи «Тиждень права ОНАХТ» , була проведена лекція на тему «Поняття і види юридичної відповідальності».  Лекцію провела  доц. кафедри СФіП канд.історичних наук Дружкова І.С.

Під час проведення лекції, студенти дізналися, що здійснення правопорушень тягне за собою юридичну відповідальність у вигляді вжиття заходів державного примусу каральної спрямованості, зазнавання правопорушником втрат особистого, організаційного чи матеріального характеру.

Відповідальна за  правове виховання студентів ОНАХТ , доцент каф.СФіП,  канд. юридичних наук         Орлова В.О.