ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «ІСТОРІЯ АРХІТЕКТУРИ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ НАФТИ, ГАЗУ ТА ЕКОЛОГІЇ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

9 листопада 2021 року на факультеті нафти, газу та екології Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи Інституту культури і мистецтв, була проведена онлайн-лекція Кондратенко І.П., ст. викладача кафедри екології та природоохоронних технологій на тему: «Історія архітектури».

В ході лекції Кондратенко І.П. розповіла про історію будівництва будівель та різних споруд на різних етапах розвитку людського суспільства, про архітектурні стилі, які змінювали один одного.

Слухачами лекції були студенти факультету нафти, газу та екології.

Кондратенко І.П., ст. викладач, відповідальна за роботу інституту культури і мистецтв на факультеті нафти, газу та екології ОНАХТ