ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «ЦІКАВЕ ПОРУЧ З НАМИ. ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ» НА ФАКУЛЬТЕТІ АВТОМАТИЗАЦІЇ ТА РОБОТОТЕХНІКИ ОНАХТ

3 листопада 2021 року за планом роботи інституту культури та мистецтв Одеської національної академії харчових технологій доцент факультету Автоматизації та робототехніки Галіулін А.А. провів науково-популярну лекцію на тему: «Цікаве поруч з нами. Історія розвитку електротехніки».

Лекція відбулася у форматі онлайн-конференції на платформі Zoom. Доцент Галіулін А.А. доповідав студентам 3 курсу факультету Автоматизації та робототехніки  про  основні етапи розвитку електротехніки.

Студенти прослухали цікаву лекцію про закладку фундаменту електротехніки, її наукових основ, а також про створення першого вигаданого електромашинного генератора з самозбудженням (динамо-машини).

На лекції були присутні 15 осіб, студенти і викладачі ОНАХТ.

Відповідальна за роботу Інституту культури та мистецтв ОНАХТ на факультеті Автоматизації та робототехніки, асистент Ревенюк Т. А.