КУРАТОРСЬКА ГОДИНА – ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ НА ФАКУЛЬТЕТІ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ ТА АВТОМАТИЗАЦІЇ

На факультеті комп’ютерних систем та автоматизації, 20-27 жовтня 2021 р., в академічних групах 1-3 курсів проведено єдину кураторську годину, як ZOOM- конференцію, присвячену Дню визволення України.

Для студентів 1-го курсу факультету, кураторська година на означену тему пройшла 27 жовтня 2021 року. У заході прийняли участь 15 студентів 1-го курсу факультету комп’ютерних систем та автоматизації, груп А-10, А-11 та АЕМ-10.

Для студентів 2-го курсу груп АЕМ-20, А-20 кураторську годину на тему: «День визволення України» проводили куратори Розіна Є.Ю. та Світий І.М.

Для студентів 3-го курсу груп А30, А31, Ат10, Ат11 відповідну годину проводив куратор Гурський О.О. Кураторами факультету була представлена інформація присвячена пам’ятному дню, що відзначається в Україні 28 жовтня.

Ревенюк Т.А. гр. АЕМ-10

Розіна Є.Ю. гр. АЕМ-20

Світий І.М. гр. А20, А21

Гурський О.О.  гр. Ат-11, гр. Ат-10

ст. куратор факультету КС та А  Гурський О.О.