ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «УКРАЇНСЬКІ НАРОДНІ ЗАЧІСКИ – НАЦІОНАЛЬНА СПАДЩИНА» ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ТОВАРОЗНАВСТВА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ І ПРОДОВОЛЬЧОГО БІЗНЕСУ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

1 листопада 2021 року відбулася відкрита лекція на тему «Українські народні зачіски – національна спадщина», спікером якої була доцент кафедри харчової хімії та експертизи Науменко Кристина Ігорівна.

Кристина Ігорівна розкрила тему українських зачісок, що доповнювали одяг, були колоритні, неповторні, зберігаючи в собі фольклорне тепло народу. Підкреслила, що символом української зачіски є коса. Продемонструвала різницю у заплітанні кіс.

На заході були присутні студенти 1,2,3 курсу спеціальності 181 «Харчові технології» ОПП «Технологічної експертизи та безпека харчової продукції», студенти інших спеціальностей факультету, куратори та старший куратор факультету ТтаТХПіПБ, викладачі кафедри ХХтаЕ Вікуль С.І., Степанова Г.А.;

кафедри ТтаМС Скрипниченко Д.М.; Агунова Л.В.; Манолі Т.А. кафедри БіВ Нікітчіна Т.І.; Толстих В.Ю., кафедри ТтаМС Гарабаджи К.С.; Луцькова В.В. та студенти груп ТМ-15; ТМ-11; ТМ-12; ТМ-21; ТМ-22; ТМ-25; ТМ-32; ТТП-24 Загальна кількість присутніх 36 осіб. Фото додаються.

к.т.н. Смокова Т.М., відповідальна по інституту культури та мистецтв факультету ТтаТХПіПБ.