ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «ПРІОРИТЕТ ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУ» НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИНА ТА ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

29 жовтня 2021 року на факультеті Технології вина та туристичного бізнесу, в рамках роботи Інституту культури та мистецтв, була прочитана лекція  за темою: “Пріоритет цілей сталого розвитку” зав. кафедрою Туристичного бізнесу та рекреації д.е.н., професором Меліх О.О. Лектором було розкрито поняття “Сталий розвиток”, участь в цьому процесі закладів освіти, важливість поєднання діяльності і зусиль освітян, науковців, фахівців заради сталого майбутнього. Також, було розкрито поняття “пріоритету” цілеполягання, розкрита сутність роботи менеджерів зі сталого розвитку, в компетенції яких поєднувати економічні, культурні і неекономічні цілі розвитку об’єктів господарської діяльності.

Лекція зібрала до 25 людей. Серед присутніх були здобувачі освіти спеціальності 242 «Туризм» та викладачі різних кафедр.

Відповідальна за роботу Інституту культури і мистецтв на факультеті ТВтаТБ, доц. Ляпіна О.В.