ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «СЕКРЕТИ І ТАЄМНИЦІ СТАРОВИННИХ ПОЛОТЕН» НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ТОВАРОЗНАВСТВА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ І ПРОДОВОЛЬЧОГО БІЗНЕСУ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

26 жовтня 2021 року на факультеті Технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу відбулася лекція к.х.н., старшого викладача кафедри Харчової хімії та експертизи Степанової Ганни Олексіївни на тему: «Секрети і таємниці старовинних полотен». Лекція присвячена історії, таємницям й відкриттю цікавих та невідомих фактів картин, фресок і гравюр художників XIV-XX століть.

Лекцію було проведено он-лайн за допомогою програми Zoom. Серед слухачів були присутні викладачі й студенти. Викладачі кафедри харчової хімії та експертизи Антипіна О.О., Вікуль С.І., Лівенцова О.О.; кафедри технології ресторанного и оздоровчого харчування Бурдо А.; Толстих В.Ю., студенти груп ТМ-15; ТЗХ-12; ТТП-14. Загальна кількість присутніх 20 осіб. Фото додаються.

Слухачі приймали активну участь у обговоренні лекції, задавали питання, на які отримували розгорнуті відповіді.

к.т.н. Смокова Т.М., відповідальна по Інституту культури та мистецтв факультету ТтаТХПіПБ