ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СУЧАСНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ» НА ФАКУЛЬТЕТІ КОМП’ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ, ПРОГРАМУВАННЯ ТА КІБЕРЗАХИСТУ ОНТУ

22 жовтня 2021 р. на факультеті Комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту, згідно з планом роботи Інституту культури та мистецтв Одеського національного технологічного університету, старший викладач Кононович І.В. провела науково-популярну лекцію на тему: «Перспективи розвитку сучасного інформаційного простору».

Лекція відбулася у форматі онлайн-конференції на платформі Zoom. На лекції були присутні студенти гр. КН-321, КІ-522, ЕК-425 факультету Комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту. Загальна кількість присутніх 26 осіб, серед яких студенти і  викладачі ОНТУ.

Відповідальна за роботу Інституту культури та мистецтв ОНТУ на факультеті КІПтаК,  Лаговська Н.Г.