ІНФОРМАЦІЙНА БЕСІДА«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СІМЕЙНОГО ПРАВА»

21 жовтня  2021 року для студентів Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи «Правове виховання студентів ОНАХТ» була проведена інформаційна бесіда: «Актуальні проблеми сімейного права»

Бесіду провела доц. кафедри СФіП, канд. юридичних наук Орлова В.О.

Під час проведення інформаційної бесіди, студенти дізналися, що щлюбно сімейні правовідносини є найпоширенішим предметом спорів у національних судах загальної юрисдикції. Зазвичай такі спори повністю перевертають життя людини з «ніг на голову», змінюють її свідомість та саме життя. І в такий важкий та відповідальний період життя дуже добре, коли поруч є справжній професіонал, який не лише надасть вчасну та якісну допомогу, Крім того, законодавство та судова практика у цій категорії справ постійно змінюється, враховуючи реалії сьогодення, а тому необхідно завжди «тримати руку на пульсі» таких змін та тенденцій.

Відповідальна за  правове виховання  студентів ОНАХТ , доцент каф.СФіП,  канд. юридичних наук          Орлова В.О.