ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ «ІСТОРІЯ КЛАСИЧНОГО МИСТЕЦТВА» ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ НАФТИ, ГАЗУ ТА ЕКОЛОГІЇ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

19  жовтня 2021 року на факультеті нафти, газу та екології Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи Інституту культури і мистецтв, була проведена онлайн лекція Кондратенко І.П.,  ст. викл. кафедри екології та природоохоронних технологій на тему: «Історія класичного мистецтва».

У ході лекції студентам допомогли розібратись в видах, стилях, жанрах та іменах класичного мистецтва, зрозуміти ідеї митців. Слухачами були студенти академії та їх куратори у кількості 10 осіб.

Кондратенко І.П., ст. викладач, відповідальна за роботу Інституту культури і мистецтв на факультеті нафти, газу та екології ОНАХТ