До святкування визначної дати 14 жовтня «Дня захисників та захисниць України», «Дня Українського козацтва» куратори 1-3 курсів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» факультету «Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу» провели зустрічі з кураторськими групами у форматі Zoom-конференцій.

У програмі Єдиної кураторської години було передбачено прослуховування лекцій істориків про міфи та реалії життя Українського козацтва протягом XVI – ХХІ ст. у програмі  Zoom (Meeting ID: 835 7659 0444 Passcode: 4Mx3qp) за такою програмою:

1. 14 жовтня 2021 р., 16.00 – 17.00:

Запорозька Січ – козацька республика? Історики Олена Бачинська та Тарас Гончарук міркуватимуть над питаннями:

–        які риси незалежної держави мала та не мала Запорозька Січ;

–        чому європейські монархи шукали союзу з запорожцями;

–        чому знатні особи  вважали за честь записані до козацького товариства.

2) 15 жовтня 2021 р., 11.00-12.00

Українське козацтво у закордоному житті ХХ ст. Презентує лекцію історикиня Уляна Громович.

2.  16 жовтня 2021 р., 16.00-17.00

Сучасне козацтво в боротьбі за незалежність України на початку ХХІ ст.  Історик Сергій Гуцалюк розповідає про пережите та перспективне.

Нижче наведено фотозвіт кураторів про проведення Єдиної кураторської години присвяченої Дню захисників та захисниць України

Група ГРС-101 (куратор ас. Скляр В.Ю.)

Група ГРС-102 (куратор ас. Соколова В.Ю.)

Група Філ-11 (куратор доц. Зінченко О.С.)

ГРС-202 (куратор ас. Савенко А.А.)

ГРС-203, ГРС -301, ГРС-303, ГРС-305с, куратори Жовтяк К.О., Сахарова З.М., Тітомир Л.А.

Група ГРС-302 (куратор ст.викл. Шепель М.Є.)

Старший куратор факультету ІТХ та РГБ спец 241   Наталія КОВАЛЕНКО