КУРАТОРСЬКА ГОДИНА ПРИСВЯЧЕНА ДНЮ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА ДНЮ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА НА ФАКУЛЬТЕТІ НАФТИ, ГАЗУ ТА ЕКОЛОГІЇ

З 11 жовтня по 18 жовтня на факультеті Нафти, газу та екології були проведені  кураторські години, присвячені Дню захисника України та Дню українського козацтва, які святкуються 14 жовтня.

14 жовтня – День українського козацтва відзначається в Україні відповідно до Указу Президента України від 07 серпня 1999 року. Зазначене свято встановлено, враховуючи історичне значення й заслуги козацтва в утверджені української державності та його вагомий внесок у сучасний прогрес державотворення.

Студенти ознайомилися з історією виникнення свята та поділилися персональними історіями святкування.

Група ЕК-415 (куратор Мадані М.М.)

Групи ГН-439, ТЕ-431, ЕЕ-434 (куратор Волгушева Н.В.)

Група ТЗС-437 (куратор Кузнецова І.О.)

Групи ЕК-425, ТЗС-427 (куратор Гаркович О.Л.)

Групи ГН-429, ТЕ-421, ЕЕ-424 (куратор Волчок В.О.)

Групи ГН-419, ТЕ-411, ЕЕ-414 (куратор Дьяченко Т.В.)

Групи ЕК-435 та ТЗС-437 (куратор Шевченко Р.І.)

Старший куратор факультету Нафти, газу та екології    Марія МАДАНІ