ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «АНТИСТРЕС: ЯК ТВАРИНИ ВПЛИВАЮТЬ НА НАШ НАСТРІЙ» НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗЕРНА І ЗЕРНОВОГО БІЗНЕСУ

12 жовтня 2021 року на факультеті Технології зерна і зернового бізнесу, в рамках роботи Інституту культури та мистецтв, була прочитана лекція на тему: «Антистрес: як тварини впливають на наш настрій», доцентом кафедри технології комбікормів і біопалива Цюндиком О.Г.

Лектор розглянув роль тварин у контексті терапії та проаналізував позитивні сторони домашніх тварин у житті людини – зменшення рівня стресу і тривоги, зміцнення серцево-судинної системи і стабілізаії кровяного тиску, підвищення фізичної активності, діагностика захворювань людини. Детально охарактеризував методи впливу тварин на психоемоційний стан людини: терапія з собаками, метод лікування і реабілітації з використанням спеціально відібраних і навчених тварин (каністерапія); профілактика і лікування різних захворювань за допомогою спілкування з котами (фелінотерапія); лікування, засноване на взаємодії людини зі спеціально навченим конем (іпотерапія); терапія за допомогою дельфінів (дельфінотерапія); спостереження за акваріумними рибками; терапія, що полягає у знятті стресу або лікуванні різних завхорювань співом птахів (орнітотерапія).

На лекції були присутні 12 осіб.

Немченко Г.В., відповідальна за роботу ІКтаМ  на факультеті ТЗіЗБ